Porady Prawne Online

projekt realizowany w ramach
Rządowego Programu Wspierania Rozwoju Organizacji Poradniczych na lata 2022-2033.

O usłudze:

Korzystając z czata online, możesz natychmiast skonsultować swoje problemy prawne, bez potrzeby umawiania się na wizytę w kancelarii prawnej. Wystarczy, że opiszesz swój problem, a prawnik udzieli Ci odpowiedzi w czasie rzeczywistym.

Nasza usługa czatu online zapewnia dyskrecję i poufność. Wszystkie rozmowy są chronione zgodnie ze standardami bezpieczeństwa i poufności informacji. Możesz czuć się pewnie, że Twoje pytania i informacje są traktowane jako poufne i są dostępne tylko dla Ciebie i prawnika z którym rozmawiasz.

W przypadku bardziej skomplikowanych spraw, które wymagają głębszej analizy, nasz zespół prawników może zaproponować pełniejsze usługi prawne, takie jak przygotowanie dokumentów, reprezentacja w sądzie lub długoterminowe doradztwo.

Udzielamy porad w sprawach dotyczących:

Udzielamy porad w sprawach dotyczących prawa konsumenckiego ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb konsumentów będącymi klientami podmiotów rynku finansowego.

Nasi wykwalifikowani prawnicy są dostępni w dni robocze w godz. 12-15, a sama usługa jest bezpłatna.

Jak uzyskać poradę?

Skorzystaj z naszego konsultanta online! Kliknij w niebieską ikonę "Konsultant" znajdującą się na dole po prawej stronie.